Zabawa w rytmach zumby

W sobotę 9 lipca 2016r. pod hasłem „Spotkajmy się na sportowo” mieszkańcy Kamienia Śląskiego wspólnie z prowadzącą zajęcia panią Ania bawili się przy rytmach tańca zumby. Akcja, która objęła całą Gminę Gogolin, miała na celu zmotywowanie mieszkańców poszczególnych sołectw do wyjścia z domu i zabawy na świeżym powietrzu.
58 mieszkańców przyjęło nasze zaproszenie. Na zakończenie wszystkim uczestnikom spotkania zostały rozdane obiecane lody, co sprawiło miłą niespodziankę, nie tylko tym najmłodszym. Liczymy na kolejne spotkania w tak miłym, ruchliwym gronie…
Pogoda
15 czerwca
poniedziałek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,25 PLN
1 CHF = 4,61 PLN
1 USD = 3,67 PLN
1 CHF = 4,61 PLN
1 USD = 3,67 PLN








