Staw w centrum wioski Izba Tradycji Ekomuzeum przy Szkole Podstawowej Głaz w centrum Kościół Ołtarz w kościele

Mam talent

 Ogromne emocje, dużo wrażeń, oraz odkrywanie nowych talentów, tak przebiegał pierwszy dzień ferii zimowych w Publicznej Szkole Podstawowej w Kamieniu Śląskim. W poniedziałek 14 lutego odbyła się tam pierwsza szkolna edycja znanego programu telewizyjnego ,,Mam talent”. Program poprowadzili uczniowie szkoły, Julia Kaminsky oraz Tomasz Hajduk.
Zanim zaprezentowali się uczestnicy programu, prowadzący przedstawili wszystkim zebranym jury, które oceniało występujących. W tej roli doskonale sprawdzili się: pani Natalia Zagórska jako Agnieszka Chylińska, w roli Małgorzaty Foremniak gościnnie wystąpiła pani Danuta Jilg, oraz nagrodzony wielkimi brawami dyrektor szkoły, pan Tomasz Sochański jako srogi i nieprzewidywalny Kuba Wojewódzki!
W ponad dwugodzinnej zabawie zaprezentowało się piętnastu uczestników, spośród których jury, wraz z publicznością wybrało sześciu finalistów. Szóste miejsce przypadło Natali Dyga z klasy drugiej za piosenkę ,,Kaczka dziwaczka”. Sportowych emocji dostarczyła wszystkim Dominika Liszka występem z obręczą, zajmując piąte miejsce. Dużymi brawami nagrodzone zostało czwarte miejsce, które zajął uczeń klasy czwartej Szymon Buk, grający na keyboardzie. Na najniższym stopniu podium stanęli bracia Karol i Robert Czech, wykonując utwór muzyczny na saksofonie oraz akordeonie. Drugie miejsce zajął młodszy z braci Czech Robert, który brawurowo popisał się swoja grą na akordeonie. Bezkonkurencyjna okazała się uczennica klasy czwartej Magdalena Gebauer, która swoim popisem wokalny wprawiła w zachwyt nie tylko jury, ale również całą publiczność zebraną na sali. Magda wystąpiła w duecie wraz ze starszą siostrą Pauliną, która świetnie sprawdziła się w roli akompaniatorki.
Cała rywalizacja miała oczywiście formę zabawy, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz skromne upominki. Nad całością przygotowań i przebiegiem programu czuwał pan Rafał Jilg, nauczyciel muzyki PSP w Kamieniu Śląskim.

 

Obraz 033.jpeg   Obraz 039.jpeg   Obraz 044.jpeg  

 

Obraz 054.jpeg   Obraz 059.jpeg   Obraz 060.jpeg

 

 

Pogoda
14 sierpnia
niedziela
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,68 PLN
1 CHF = 4,83 PLN
1 USD = 4,55 PLN