Turniej halowej piłki nożnej
P26.11.2010r. w hali sportowej im. B. i Z. Blautów w Gogolinie odbył się turniej halowej piłki nożnej chłopców. Do rozgrywek przystąpiło 5 drużyn: PSP nr 2 Gogolin, PSP nr 3 Gogolin, PSP Kamień Śl., PSP Malnia i SPSP Górażdże. Naszą szkołę reprezentowali: Patryk Pietruszka, Jacek Friedrich, Tobiasz Musiałowski, Paweł Gawlik, Szymon Matuszek, Dawid Glinka, Rafał Mularczyk, Karol Czech, Dominik Friedrich i Miłosz Lata. O kolejności miejsc decydowała większa ilość zdobytych punktów. Nasza drużyna zdobyła III miejsce. Gratulujemy!

Pogoda
15 czerwca
poniedziałek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,25 PLN
1 CHF = 4,61 PLN
1 USD = 3,67 PLN
1 CHF = 4,61 PLN
1 USD = 3,67 PLN








