Staw w centrum wioski Izba Tradycji Ekomuzeum przy Szkole Podstawowej Głaz w centrum Kościół Ołtarz w kościele

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 16 marca w PSP nr 2 w Gogolinie odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Gorzel kl VI, Marceli Makarewicz kl VI, Marko Wloka kl IV. Po części pisemnej  gdzie uczestnicy musieli odpowiedzieć na 26 pytań testowych wyłoniono 6 finalistów, wśród których  znaleźli się Marceli Makarewicz z największą ilością punktów 22 i Mateusz Gorzel punktów 21. Po części ustnej ostatecznie wygrał Mateusz Gorzel zajmując I miejsce a Marceli Makarewicz IV m. Dwa pierwsze miejsca awansują do szczebla powiatowego.

W dniu 24 marca w Krapkowicach Mateusz Gorzel reprezentował naszą Gminę w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Po pierwszej części pisemnej zajął I miejsce kwalifikując się do części ustnej turnieju, w której  również okazał się najlepszy  zajmując I miejsce i awansując do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy i trzymamy kciuki.

21 kwietnia w Opolu - Grudzicach  Mateusz Gorzel reprezentował powiat krapkowicki i naszą szkołę w etapie wojewódzkim OTWP „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Po części pisemnej zakwalifikowano trzy osoby do części ustnej, wśród których nie znalazł się Mateusz. Jest to i tak wielki sukces naszego ucznia i jego ogromna wiedza z zasad i przepisów przeciwpożarowych. Warto dodać, że po części pisemnej uczeń, który zdobył pierwsze miejsce na 40 pytań miał 23 punkty. Dziękujemy i mamy nadzieję, że Mateusz będzie wykorzystywał zdobytą wiedzę reprezentując Gimnazjum na kolejnych konkursach OTWP.

 

016.jpeg 021.jpeg 022.jpeg

 

024.jpeg 020.jpeg

Pogoda
12 sierpnia
piątek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,67 PLN
1 CHF = 4,81 PLN
1 USD = 4,52 PLN