Staw w centrum wioskiIzba TradycjiEkomuzeum przy Szkole PodstawowejGłaz w centrumKościółOłtarz w kościele

Śląskie Beranie

5 marca 2010 roku w PSP nr 2 w Gogolinie odbył się etap gminny konkursu „Śląskie Beranie” Tym razem wystąpiliśmy w scence rodzajowej pt. „Wieści z Kamiona”. Uczniowie Aneta Cichoń, Weronika Czech, Dominik Dubowik, Klaudia Kroker i Weronika Niewiora gawędziły o tym, co działo się w naszej miejscowości w 2009 roku. Zajęliśmy II miejsce i będziemy reprezentować szkołę i gminę w konkursie wojewódzkim 9 kwietnia 2010roku w Izbicku. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe nagrody książkowe. Do zmagań konkursowych przygotowała uczniów mgr Danuta Wojtyra.

 

 

IMG_1090[1].jpeg IMG_1114[1].jpeg

Pogoda
15 czerwca
poniedziałek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,25 PLN
1 CHF = 4,61 PLN
1 USD = 3,67 PLN