Konkurs Ekologiczny 2009
3 czerwca 2009 w PSP nr 3 w Gogolinie odbyła się kolejna edycja konkursu ekologicznego. „Zdrowe środowisko – zdrowy człowiek” to hasło przewodnie przyświecające tegorocznym rywalizacjom drużyn z całej gminy Gogolin. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Gorzel, Marta Pałasz i Weronika Niewiora. Jako drużyna zajęli I miejsce. Gratulujemy!
Pogoda
15 czerwca
poniedziałek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,25 PLN
1 CHF = 4,61 PLN
1 USD = 3,67 PLN
1 CHF = 4,61 PLN
1 USD = 3,67 PLN








