Staw w centrum wioski Izba Tradycji Ekomuzeum przy Szkole Podstawowej Głaz w centrum Kościół Ołtarz w kościele

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 30.03.2009 r. w PSP nr 2 w Gogolinie odbył się turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do udziału przystąpiły cztery szkoły PPSP Malnia, PSPnr 3 w Gogolinie, PSP nr 2 w Gogoglinie i PSP w Kamieńu Śl. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Gorzel, Marceli Makarewicz i Szymon Matuszek w zastępstwie za chorego Kamila Herrmanna. Turniej składał się z trzech etapów: testu z jednokrotnym wyborem, udzielaniu pierwszej pomocy i pokonaniu toru przeszkód rowerem.

          Po obliczeniu punktów z poszczególnych etapów turnieju okazało się, że drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce i będzie reprezentować naszą gminę na etapie powiatowym.

 

Powiatowy Turniej BRD

 

         W sobotę 25 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Zdzieszowicach o godz. 10.00 odbył się kolejny etap (powiatowy) Turnieju BRD. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Gorzel., Marceli Makarewicz i Kamil Herrmann. Cały Turniej był prowadzony przez policję a składał się z czterech części: testu, jazdy na rowerze po miasteczku ruch drogowego, toru przeszkód, oraz udzielaniu pierwszej pomocy. Największym problemem okazała się jazda po miasteczku ruchu drogowego i tam nasza reprezentacja popełniła najwięcej błędów. Najlepsi okazali się gospodarze zajmując pierwsze miejsce indywidualnie i zespołowo, których szczerze mówiąc nie było możliwości pokonać. Jazdę po torze przeszkód i miasteczku ruchu drogowego mięli perfekcyjnie opanowaną.  Nasi uczniowie spisali się w tej sytuacji najlepiej jak tylko mogli zajmując II miejsce. Gratuluje sukcesu i może w przyszłym roku spróbujemy wygrać.

 

brd1.jpeg brd2.jpeg brd.jpeg
Obraz 002.jpeg Obraz 003.jpeg Obraz 004.jpeg
Obraz 005.jpeg Obraz 009.jpeg Obraz 011.jpeg
Obraz 012.jpeg Obraz 013.jpeg Obraz 014.jpeg

Pogoda
14 sierpnia
niedziela
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,68 PLN
1 CHF = 4,83 PLN
1 USD = 4,55 PLN