Staw w centrum wioski Izba Tradycji Ekomuzeum przy Szkole Podstawowej Głaz w centrum Kościół Ołtarz w kościele

Jasełka

Dzień 16 grudnia był w naszej szkole obchodzony bardzo uroczyście. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wszyscy uczniowie wraz z panem dyrektorem oraz nauczycielami udali się do Sali Mniejszości, gzie odbyły się Jasełka przygotowane przez naszych uczniów (klasy IV, V, IV).

         Jasełka, noszące tytuł „Miłość bez granic”, pięknie ukazywały i przybliżały treść Bożego Narodzenia i wydarzeń, które 2000 lat temu dotknęły całą ziemię. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem odegrali swoje role. Po nich rozbrzmiał radosny śpiew kolęd, które każda klasa przygotowała pod kierunkiem pana Rafała Jilga.

         W tym pięknym wydarzeniu uczestniczyli również zaproszeni goście, co było wielką radością całej szkoły. Przybyli do nas: dzieci z przedszkola w Kamionku wraz ze swoją panią wychowawczynią Anielą Lempart, sołtysi i radni obu miejscowości.

         Po tym bogatym programie z udziałem naszych uczniów pan dyrektor Tomasz Sochański złożył uroczyste życzenia świąteczne wszystkim przybyłym gościom, nauczycielom szkoły oraz dzieciom. Następnie zaprosił do wspólnego dzielenia się opłatkiem. Podczas tego świątecznego dnia nie zabrakło również prezentów dla dzieci, które jak zawsze sprawiły im radość.

         Tym pięknym akcentem radosnych życzeń, uśmiechu i wzajemnej życzliwości zakończyliśmy świętowanie „szkolnej wigilii”.

Obraz 004.jpeg Obraz 005.jpeg Obraz 007.jpeg
Obraz 008.jpeg Obraz 009.jpeg Obraz 010.jpeg
Obraz 011.jpeg Obraz 012.jpeg Obraz 013.jpeg
Obraz 014.jpeg Obraz 015.jpeg Obraz 016.jpeg
Obraz 017.jpeg Obraz 018.jpeg Obraz 019.jpeg

Pogoda
13 sierpnia
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,68 PLN
1 CHF = 4,83 PLN
1 USD = 4,55 PLN