Staw w centrum wioski Izba Tradycji Ekomuzeum przy Szkole Podstawowej Głaz w centrum Kościół Ołtarz w kościele

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

W dniu 13.10.2008 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Kamieniu Śląskim odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Na uroczystość zostali zaproszeni emerytowani nauczyciele i pracownicy oświaty, przedstawiciele gminy, samorządu oraz członkowie Komitetu Rodzicielskiego.

W części oficjalnej dyrektor szkoły przypomniał zarys historyczny Dnia Komisji Edukacji Narodowej, złożył wszystkim zebranym życzenia i podziękował pani Marii Glueck za pracę na rzecz Komitetu Rodzicielskiego.

Zaproszeni goście wygłosili krótkie przemówienia i życzyli wszystkim pracownikom oświaty dużo zdrowia i radości w codziennej pracy pedagogicznej.

W części artystycznej zaprezentowali się prawie wszyscy uczniowie, były wiersze, piosenki, scenki, inscenizacje, fraszki i czerwone róże, a wszystko na cześć pedagogów i pracowników szkoły. Na zakończenie uroczystości uczniowie klasy VI przedstawili „echo szkoły”, a wszyscy zaśpiewali tradycyjne „sto lat”, występy uświetnił chór szkolny. Pan dyrektor zaprosił gości i pracowników szkoły na poczęstunek, który przygotowały mamy uczniów klas VI.

 

Obraz 010.jpeg Obraz 012.jpeg Obraz 013.jpeg
Obraz 014.jpeg Obraz 015.jpeg Obraz 016.jpeg
Obraz 017.jpeg Obraz 018.jpeg Obraz 019.jpeg
Obraz 020.jpeg Obraz 021.jpeg Obraz 023.jpeg

Pogoda
13 sierpnia
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,68 PLN
1 CHF = 4,83 PLN
1 USD = 4,55 PLN