Koncert na wodzie 2009
W niedzielne popołudnie 17 maja br. na pomoście, na stawie w centrum Kamienia Śląskiego, miał miejsce koncert miejscowej orkiestry parafialnej. Na koncert licznie przybyli nie tylko mieszkańcy ale także goście z kamieńskiego sanatorium i turyści. Dla gości, panie przygotowały słodki poczęstunek składający się z kołocza i kawy. Organizatorami imprezy było Stowarzyszenie Przyjaciół Kamienia Śląskiego i Zarząd Koła DFK.
Pogoda
15 czerwca
poniedziałek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,25 PLN
1 CHF = 4,61 PLN
1 USD = 3,67 PLN
1 CHF = 4,61 PLN
1 USD = 3,67 PLN








