Koncert na wodzie
W niedzielne popołudnie 29 czerwca br. na nowo oddanym do użytku pomoście na naszym stawie w centrum wsi, miał miejsce „Koncert na wodzie” w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Gogolin. Koncert odbył się przy bardzo licznie zgromadzonej publiczności. W czasie występu serwowano kawę i tradycyjny śląski kołocz upieczony przez nasze Panie.
Pogoda
15 czerwca
poniedziałek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,25 PLN
1 CHF = 4,61 PLN
1 USD = 3,67 PLN
1 CHF = 4,61 PLN
1 USD = 3,67 PLN








