Staw w centrum wioski Izba Tradycji Ekomuzeum przy Szkole Podstawowej Głaz w centrum Kościół Ołtarz w kościele

Medal 20-lecia Odnowy Wsi dla pana Zbigniewa Kawy

W gronie lokalnych liderów, samorządowców i przedstawicieli świata nauki świętowano 26 października 2017 r. w Filharmonii Opolskiej jubileusz 20-lecia Programu Odnowy Wsi w naszym regionie.

Trzydziestu sześciu najaktywniejszych uczestników programu Odnowy uhonorowanych zostało medalami okolicznościowymi z okazji jubileuszu. Wśród nich pan Zbigniew Kawa, wieloletni sołtys Kamienia Śląskiego, przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia "Przyjaciół Kamienia Śląskiego", lider programu Odnowy Wsi.

Serdecznie gratulujemy!

Gala 20 lecie Odnowy Wsi 1.jpeg
 

 

Zdjecia ze strony www.odnowawsi.eu (c) Autorami zdjęć są: UMWO, Henryk Wawer, Ryszard Wilczyński, Nowa Trybuna Opolska.

 

Okolicznościowy medal otrzymali także:

Pan Mieczysław Adaszyński - Przedstawiciel sołectwa Łosiów gmina Lewin Brzeski

Pani Jolanta Bernacka - Przedstawiciel sołectwa Karłowice gmina Popielów

Pan Adam Buchaniec - Przedstawiciel sołectwa Nowa Wieś Głubczycka gmina Głubczyce

Pan Krystian Czech - Przedstawiciel sołectwa Brynica gmina Łubniany

Pani Elżbieta Felusiak - Przedstawiciel sołectwa Lasowice Wielkie gmina Lasowice Wielkie

Pan Grzegorz Fornalik - Przedstawiciel sołectwa Piątkowice gmina Łambinowice

Pan Ditmara Gawlista - Przedstawiciel sołectwa Wawelno gmina Komprachcice

Pani Anna Golec - Przedstawiciel sołectwa Spórok gmina Kolonowskie

Pani Rita Grądalska - Przedstawiciel sołectwa Rozwadza gmina Zdzieszowice

Pani Danuta Izydorczyk - Przedstawiciel sołectwa Stare Siołkowice gmina Popielów

Pani Maria Kampa- Przedstawiciel sołectwa Januszkowice gmina Zdzieszowice

Pan Marek Kasicz - Przedstawiciel sołectwa Pogórze gmina Biała

Pan Piotr Kisiel- Przedstawiciel sołectwa Chudoba gmina Lasowice Wielkie

Pani Joanna Knopik - Przedstawiciel sołectwa Niezdrowice gmina Ujazd

Pan Stanisław Konarski - Przedstawiciel sołectwa Kuniów gmina Kluczbork

Pani Maria Kubis - Przedstawiciel sołectwa Grocholub gmina Walce

Pan Władysław Lenartowicz - Przedstawiciel sołectwa Branice Gmina Branice (był nieobecny)

Pani Irena Lesiak - Przedstawiciel sołectwa Kazimierz gmina Głogówek

Pani Danuta Łabędzka - Przedstawiciel sołectwa Skorochów, gmina Nysa

Pani Dorota Maleska- Przedstawiciel sołectwa Kocury gmina Dobrodzień

Pani Magdalena Podsada - Przedstawiciel sołectwa Chróścina Opolska gmina Dąbrowa

Pani Bernadeta Poplucz - Przedstawiciel sołectwa Lubieszów gmina Bierawa

Pan Grzegorz Pucka - Przedstawiciel sołectwa Żytniów gmina Rudniki

Pani Gabriela Puzik - Przedstawiciel sołectwa Kadłub gmina Strzelce Opolskie

Pani Maria Rogucka - Przedstawiciel sołectwa Wilamowice Nyskie gmina Głuchołazy

Pani Danuta Rudnicka - Przedstawiciel sołectwa Pilszcz gmina Kietrz

Pani Jolanta Schatt -Przedstawiciel sołectwa Skałągi gmina Wołczyn

Pani Teresa Tarach- Przedstawiciel sołectwa Chrzelice, gmina Biała

Pani Stanisława Taratuta - Przedstawiciel sołectwa Dzierżysław Gmina Kietrz

Pan Józef Wilczek - Przedstawiciel sołectwa Żyrowa gmina Zdzieszowice

Pani Róża Willim - Przedstawiciel sołectwa Rozmierz gmina Strzelce Opolskie

Pani Barbara Wołowska - Przedstawiciel sołectwa Długomiłowice gmina Reńska Wieś

Pan Dariusz Zięba - Przedstawiciel sołectwa Skorogoszcz gmina Lewin Brzeski

Pani Róża Zgorzelska - Przedstawiciel sołectwa Biedrzychowice gmina Głogówek

Pani Edeltrauda Zug - Przedstawiciel sołectwa Wojciechów gmina Olesno.

Pogoda
18 listopada
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,24 PLN
1 CHF = 3,63 PLN
1 USD = 3,60 PLN